Nahrávam Udalosti

« All Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

EAST BEATS

EAST BEATS je názov eventu na ktorom sa môžete tešiť na dvojicu skúsených a ostrieľaných DJs z Slovenska. Mike Saxi a Dj Robin Vás budú v našom klube baviť po celú noc a bude to zaručene riadny zážitok. Pod tlačovou správou si prečítajte viac z profilov týchto umelcov a najlepšie urobíte ak sa prídete presvedčiť osobne. Tešíme sa na Vás!

Mike Saxi

Aktívne sa venuje DJingu od roku 2006. Venuje sa štýlom House, Electro a Progressive. Obľubuje Open Air hrania pri východe slnka počas letných mesiacov. Aktuálne ho môžete zažiť v slovenských kluboch, kde hráva aj pod svojou značkou WELCOME TO MY HOUSE. Od roku 2017 je súčasťou relácie DANCE EXXTRAVAGANZA, ktorú môžte počuť každú sobotu v rádiu Europa2.

Dj Robin

Dj Robin je zárukou kvalitnej perfomance po všetkých stránkach. Svojou silou mikrofónu dokáže podržať silu eufórie davu a precíznym mixovaním DJ-ing pozdvihuje na vyšší level. Jeho zárukou je energicky výber trackov a hlavne ľudská interaktivita s publikom. Je právom označený za najlepšieho warm up DJ-a na klubových eventoch a taktiež má obhájený popredný status top DJ-a na komerčných akciách. Dj Robin je záruka kvality po všetkých stránkach DJ-ingu a profesionality!
book a table

Podrobnosti

Dátum:
11. októbra 2019
Čas:
22:00
Udalosť Kategórie:
, , ,
Udalosť Značky:

Miesto udalosti

Steps Club
Sládkovičova 6
Trenčín, 91101 Slovenská republika
Webstránka:
www.stepsclub.sk

Organizátor

Steps Club
Email: info@stepsclub.sk
Website: www.stepsclub.sk