Nahrávam Udalosti

« All Udalosti

WILD NIGHT

Udalosť Navigation

Po prvej úspešnej edícii sa podujatie WILD NIGHT vracia do tvojho obľúbeného klubu. Počas tejto akcie sa tanečný parket premení na unikátny priestor v štýle dažďového pralesa, plný “party animals” z Trenčína a okolia. O hudbu sa budú starať dva mladé talenty – Jordy Ray a Separatik, ktorí budú servírovať to najlepšie z House Music a EDM.

Separatik

Postavte ho za mixpult a príde živel! Mladý a ambiciózny DJ Separatik si Vás okamžite získa energickým vystupovaním za mixpultom, mikrofonickým prejavom a svojou selekciou, ktorá je zameraná na aktuálnu komerčnú tanečnú hudbu a rôzne podžánre house music. Separatik je rezidentnom projektu LIMIT Párty, ktorý sa každou edíciou teší stále väčšej obľube, má vlastnú klubovú noc na južnej Morave a taktiež má zasebou prácu v rádiu Europa 2 na pozícii hudobného manažéra.

Jordy Ray

Mladosť, energickosť a rýchle mixovanie skladieb to sú základné atribúty Dja menom Jordy Ray. Medzi jeho obľúbené žánre patrí House music, ale samozrejme na party je multižánrový a dokáže vyhovieť akejkoľvek požiadavke ľudí či majiteľa. Aktuálne pracuje ako rezidentný Dj v Jantár clube. Jeho najväčšou doménou sú clubové akcie. Môžete ho počuť vo viacerých clubov, Festivalov (Moonlight, Ibiza party, TopFest, Červeník atď.. ).

book a table

Podrobnosti

Dátum:
august 24
Čas:
22:00
Udalosť Kategórie:
, ,
Udalosť Značky:

Miesto udalosti

Steps Club
Sládkovičova 6
Trenčín, 91101 Slovenská republika
Webstránka:
www.stepsclub.sk

Organizátor

Steps Club
Email: info@stepsclub.sk
Website: www.stepsclub.sk
Sládkovičova 4
911 01 Trenčín, Slovakia