Nahrávam Udalosti

« All Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

WILD NIGHT

Udalosť Navigation

Po prvej úspešnej edícii sa podujatie WILD NIGHT vracia do tvojho obľúbeného klubu. Počas tejto akcie sa tanečný parket premení na unikátny priestor v štýle dažďového pralesa, plný “party animals” z Trenčína a okolia. O hudbu sa budú starať dva mladé talenty – Jordy Ray a Separatik, ktorí budú servírovať to najlepšie z House Music a EDM.

Separatik

Postavte ho za mixpult a príde živel! Mladý a ambiciózny DJ Separatik si Vás okamžite získa energickým vystupovaním za mixpultom, mikrofonickým prejavom a svojou selekciou, ktorá je zameraná na aktuálnu komerčnú tanečnú hudbu a rôzne podžánre house music. Separatik je rezidentnom projektu LIMIT Párty, ktorý sa každou edíciou teší stále väčšej obľube, má vlastnú klubovú noc na južnej Morave a taktiež má zasebou prácu v rádiu Europa 2 na pozícii hudobného manažéra.

Jordy Ray

Mladosť, energickosť a rýchle mixovanie skladieb to sú základné atribúty Dja menom Jordy Ray. Medzi jeho obľúbené žánre patrí House music, ale samozrejme na party je multižánrový a dokáže vyhovieť akejkoľvek požiadavke ľudí či majiteľa. Aktuálne pracuje ako rezidentný Dj v Jantár clube. Jeho najväčšou doménou sú clubové akcie. Môžete ho počuť vo viacerých clubov, Festivalov (Moonlight, Ibiza party, TopFest, Červeník atď.. ).

book a table

Podrobnosti

Dátum:
24. augusta 2019
Čas:
22:00
Udalosť Kategórie:
, ,
Udalosť Značky:

Miesto udalosti

Steps Club
Sládkovičova 6
Trenčín, 91101 Slovenská republika
Webstránka:
www.stepsclub.sk

Organizátor

Steps Club
Email: info@stepsclub.sk
Website: www.stepsclub.sk