Steps Club má oficiálny web a sním veľa noviniek

Určite si mnohí z Vás všimli, že máme novú domovskú stránku, ktorá nášmu klubu vyslovene chýbala. Náš hlavný zámer bol aby spĺňala požiadavky dnešnej doby. Aby bola prehľadná a poskytla Vám všetky informácie, ktoré ako naši zákazníci potrebujete. Tento krok sme urobili hlavne preto, aby ste boli vždy včas a dobre informovaný o tom, aké podujatia sa u nás konajú. Dobre vieme, že za dlhé roky, ktoré náš klub navštevujete ste zvyknutý na mnoho vecí, ako napríklad na obľúbené podujatia, ktoré budú naďalej súčasťou nášho programu. Tešiť sa tak môžete na dobre známe eventy ako VideOOldies Mix, P.O.E (Power Of Energy), Bidlomániu, alebo DUTTY VYBZ BASHMENT a JUST BLAZE PARTY. Program bude každý mesiac bohatý a určite Vám neujdú aj klasické piatkové noci s našimi rezidentami pod názvom Friday Calling. Ak v sobotu nebude zrovna naplánovaná tematická akcia, vymysleli sme pre Vás nepravidelné udalosti s názvom Step By Steps, ktoré Vás taktiež zaručene rozhýbu na tanečnom parkete.

Nie len podujatia, ale aj ich grafický vzhľad sme prispôsobili dnešnej dobe, tak aby ste si ich dobre zapamätali a nepôsobili na Vás rušivým dojmom. Samozrejmosťou je aj náš systém rezervácie stolov (Booking), ktorý môžete taktiež využiť aj vďaka nášmu novému webu. Dobre vieme, že ste zvyknutý aj na fotografie z udalostí, ktoré odteraz vždy nájdete na jednom mieste a to na našej oficiálnej Facebook stránke, prípadne aspoň ich ochutnávku na našom Instagrame. Boli by sme radi, aby ste vedeli, že toto všetko je len “nový začiatok” a budeme naďalej pracovať na tom aby sme naše služby neustále zlepšovali. Váš názor nás zaujíma, preto oceníme ak nám dáte Vašu odozvu a spolu tak posunieme latku opäť o niečo vyššie!

Ďakujeme Vám za Vašu priazeň!

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *