Dj Chosse

Dj Chosse

Trenčín, Slovenská republika
Phone: +421 904 248 824
Mail: tomdj09@gmail.com

Hudbe sa venuje tak povediac od narodenia, keď ako 5 ročný začal s hrou na husliach, ktorej sa venoval 9 rokov až do 14tich, kedy definitívne hru na husliach ukončil.

Po roku sa mu ako 15 ročnému naskytla možnosť hrávať Hip-Hop v Trenčíne. Neskôr sa dostal ku komercii. Uplynulé 2 roky pôsobil okolitých mestách ako Trenčianske Teplice, Dubnica Nad Váhom a Nové Mesto nad Váhom, kde nabral skúsenosti a ako 17 ročný začal hrávať v Life pube v Trenčíne, kde po prvýkrát začal hrávať Oldies.

V roku 2009 sa dostal na BEEFREE festival v Hornej Strede, kde odohral svoj hodinový set na House Stage a bral to ako pomyselný vrchol svojej DJ kariéry. Po festivale prišlo vytriezvenie a bol to tvrdý návrat ku komercii a začiatky pretransformovania na Oldies, keďže v jeho očiach komercia stále viac upadala.

Nasledujúce 4 roky pôsobil ako rezident v Extreme Pube v NMnV, po ktorých pôsobí v klube Za Rampami, kde plní klub na akciách Oldies Night do dnes. Popri tom odohral množstvo súkromných a firemných akcií, Open Air Oldies eventov na Bar Bare a Koliba pláži na Zelenej vode a v neposlednom rade festivalov, ako Pivný festival v NMnV a Beckovské slávnosti, ktoré každoročne hudobne zastrešuje.

Dnes ďakuje za všetky vzostupy i pády a za všetky multi-žánrové skúsenosti, ktoré uplatňuje na Oldies akciách, kde vníma ten rozdiel, keď sa ľudia naozaj bavia a berie to ako zmysel jeho DJ kariéry.