Dj Kajo

Dj Kajo

Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Phone: +421 915 350 715
Mail: kajo.mazak@gmail.com

S diskotékami som sa prvýkrát stretol ked som mal asi 16 rokov. Vtedy som skôr pôsobil ako speaker na kámošových diskotékach a postupne ma to zatiahlo aj za prehrávače a mixpult. Začal som si zhromažďovať svoj archív CD’s a postupne som naberal skúsenosti aj s hraním a tiež zabávaním ľudí. Postupne som si dokupoval CD’s a samozrejme aj novú techniku a hľadal som sa v hudobných štýloch. Hlavne bolo a aj je – hrať pre ľudi tak, aby sa čo najlepšie zabavili! Vtedy prty baví aj mňa.

Začínal som hrať na diskotékach v Závodnom klube v Banovciach nad Bebravou. Neskôr to boli diskotéky v Banovciach nad Bevravou ako Stred, Hyross, Kelt, 103 Club a postupom času aj ďalšie podniky po celom Slovensku, kedy som externe hrával aj pre agentúru Mido Music. V tom čase som hrával napríklad v podnikoch ako Mexico Nitra, Baraccuda Nitra, Ibiza Club Lapas, Power Club Stará Ľubovna, Cinema Trenčín a Nové mesto nad Váhom. Neskôr som hrával aj v ďalších kluboch ako Space Prievidza, Caribic Prievidza, Jantar Prievidza, Life Club Považská Bystrica, Max Club Krušovce, Tropical Club Trenčín, Top club Topolcany, Insomnia Namestovo, Alien Prievidza, La Striga Zemianske Kostolany ci Enjoy Zilina. Popri tom pracujem aj v radiu Beta Bojnice ako moderator a hudobny dramaturg. Istu dobu som moderoval aj tanečnú reláciu Singlove obrátky Live. Pracoval som aj v bánovskom rádiu Wow ako moderátor a hudobny dramaturg. Neskôr som hrával niekoľko rokov ako rezident clubu Yakuza v Bánovciach nad Bebravou.

Momentálne som jedným z rezidentov najväčšieho trenčianskeho Steps Club-u a hrávam aj v ďalších podnikoch ako Jantar Prievidza, Runway Topolcany, Life Považská Bystrica a ďalšie. Pôsobím aj ako moderátor na firmnych eventoch, teambuildingoch a promo akciách.