Zolee

Zolee

Šaľa, Slovenská republika
Phone: +421 948 048 502
Mail: djzolee.music@gmail.com

Zolee sa hudbe sa začal venovať od malička, ale až ako 14 ročný mladý chalan začal hrávať na domácich parties a už vtedy mu právom hovorili “DISKJOCKEY” kvôli jeho CD Singles zbierke. Takto sa od domácich žúriek a osláv pomaličky prepracoval aj na oficiálne oslavy a súkromné udalosti, kde si vylepšoval techniku mixovania a moderovanie a znásobil si svoj hudobný archív. Po necelom roku sa stal rezidentom Relax Club-u (okres GA), kde pôsobil až 5 rokov a budoval hudobnú kariéru ako domáci rezidentný DJ.

Za 5 rokov pôsobenia v klube privítal výrazné množstvo zahraničných i domácich DJ-ov, kde bol vždy predskokanom a moderátorom a obľúbeným hlavným zabávačom. Jeho energické hranie napĺňalo každý víkend klub a zabával stovky ľudí. Práve toto miesto a jeho široký záber na hudobné štýly ho posunuli o niekoľko levelov vyššie. Postupne pribúdali aj nové mašiny a technika, a spolu s tým aj nové výzvy, nové podniky a nové kluby, kde si udržal pravidelné hrania. O 3 roky neskôr sa stal členom najväčšej hudobnej agentúry na slovensku Mido Music Production. Do teamu DJ-ov prišiel ako skúsený DJ a moderátor a tak znovu pribudli nové podniky a cluby kde dodnes pôsobí.

Medzitým sa stal rezidentom študentského podniku v Bratislave kde zabával tisícky študentov. Neskôr sa dostal aj na festival Dreamland kde si mohol zahrať medzi slovenskou a českou elitou a bol na line upe aj so svetovými menami ako Bingo Players. Za 17 rokov pôsobenia na slovenskej scéne sa stal plnohodnotným multižánrovým DJ-om a moderátorom. Aktuálne hrá na technike od Pioneer Dj a je členom teamu Huxomedia, kde pracuje ako technik a DJ. Dodnes je rezidnetom v najväčšom trenčianskom klube a pravidelne navštevuje mestské kluby. Jeho obľúbený štýl je aktuálna svetová klubová a tanečná scéna.